-
3 POKOJE ZAZAMCZE PRZYLESIE
kujawsko-pomorskie, Włocławek, Zazamcze
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego i słonecznego mieszkania zlokalizowanego we Włocławku na osiedlu Zazamcze. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie miejskie życie, a jednocześnie lubiących zieleń i ciszę. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Jego powierzchnia wynosi 57,90 m2 i...
Powierzchnia 58 m2 Cena za m2 6 190 PLN Cena 365 000 PLN 359 000 PLN -
Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje Zazamcze
kujawsko-pomorskie, Włocławek, Zazamcze
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 45 m² na czwartym piętrze w bloku przy ul. Wienieckiej. To idealne miejsce dla pary, młodej rodziny lub inwestora szukającego atrakcyjnej nieruchomości na wynajem. Mieszkanie składa się z dwóch przestronnych i dobrze doświetlonych pokoi. Oddzielna, widna...
Powierzchnia 45 m2 Cena za m2 4 889 PLN Cena 240 000 PLN 220 000 PLN -
2 pokoje, Włocławek, Chopina, I piętro
kujawsko-pomorskie, Włocławek, Śródmieście, al. Chopina
Apartament na I piętrze przy Ulicy Chopina we Włocławku składa się: - salon, - sypialnia, - kuchnia, - przedpokój, - łazienka - piwnica. Salon wyposażony jest w wygodną kanapę, stół z krzesłami, komodę. Sypialnia komfortowo urządzona, z dwuosobowym łóżkiem, komoda i szafą. Kuchnia w pełni umeblowana ze sprzętem AGD w postaci:...
Powierzchnia 49 m2 Cena za m2 29 PLN Cena 1 400 PLN -
NA WYNAJEM 2 POKOJE WŁOCŁAWEK PRUSA
kujawsko-pomorskie, Włocławek, Południe, Bolesława Prusa
Do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe na IV piętrze w bloku 4- piętrowym. Lokalizacja; Włocławek, Południe, Prusa, Mieszkanie położone, w okolicy przystanek autobusowy, szkoła podstawowa, plac zabaw dla dzieci, przychodnia zdrowia Klimatyczne; właściciele zadbali o wygodę przyszłych najemców dając im do dyspozycji pełne wyposażenie...
Powierzchnia 38 m2 Cena za m2 34 PLN Cena 1 300 PLN -
Mieszkanie na wynajem
kujawsko-pomorskie, Włocławek
Na wynajem w pełni wyposażone mieszkanie we Włocławku na okolicach centrum. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku dwupiętrowym. Składa się z sypialni , pokoju z aneksem kuchennymi, łazienki z wc oraz przedpokoju. W całości wyremontowana, kuchnia wyposażona w sprzęt AGD. Ogrzewanie na na piec elektryczny. Cena najmu 1000,00...
Powierzchnia 39 m2 Cena za m2 26 PLN Cena 1 000 PLN -
M-3 Zazamcze !!!
kujawsko-pomorskie, Włocławek, Zazamcze
Na sprzedaż: - mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Zazamcze - 2 pokoje z balkonem - widna kuchnia - łazienka - wc - przedpokój Mieszkanie słoneczne, przeznaczone do własnej aranżacji. Czysta klatka schodowa, parking pod blokiem. W pobliżu wszelka infrastruktura: przedszkole, szkoła, sklepy oraz przystanki autobusowe. Zapraszamy...
Powierzchnia 39 m2 Cena za m2 6 128 PLN Cena 239 000 PLN
Wyniki wyszukiwania: 18