-
80 m² komfortu | 3 pokoje | garaż podziemny | wysoki standard | ul. Leśna
kujawsko-pomorskie, Włocławek, Kazimierza Wielkiego
Na wynajem wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 80 m², zlokalizowane przy ul. Leśnej we Włocławku w spokojnej, zielonej części miasta, idealnej dla osób ceniących prywatność i wygodę życia. To propozycja dla osób, które oczekują czegoś więcej niż standardowego mieszkania przestrzeni, estetyki i funkcjonalności na wysokim...
Powierzchnia 80 m2 Cena za m2 35 PLN Cena 2 800 PLN -
PARTER 2 POKOJE WŁOCŁAWEK ZAZAMCZE
kujawsko-pomorskie, Włocławek, Zazamcze, Budowlanych
2 pokoje 37 m2 parter Zazamcze Włocławek piwnica dobra lokalizacja Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone na parterze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Zazamcze we Włocławku To idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem Mieszkanie oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń, który zapewnia...
Powierzchnia 37 m2 Cena za m2 5 676 PLN Cena 210 000 PLN -
2 pokoje Włocławek Zazamcze osobna kuchnia
kujawsko-pomorskie, Włocławek, Zazamcze, Hoża
Oferujemy do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,74 m², zlokalizowane w czteropiętrowym bloku na osiedlu Zazamcze we Włocławku przy ulicy Hożej. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc, co zapewnia komfortowy i praktyczny układ. Kuchnia umeblowana i wyposażona w sprzęt...
Powierzchnia 38,74 m2 Cena za m2 31 PLN Cena 1 200 PLN -
Przytulna, w pełni wyposażona kawalerka gotowa do zamieszkania!
kujawsko-pomorskie, Włocławek, Południe, Planty
Na wynajem komfortowa i gustownie urządzona kawalerka położona we Włocławku, na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Południe. Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie najemcy. Funkcjonalny układ obejmuje jasny pokój dzienny, oddzielną, widną kuchnię, łazienkę z WC oraz przedpokój z miejscem do przechowywania. W...
Powierzchnia 28,40 m2 Cena za m2 35 PLN Cena 1 000 PLN -
M-3 Centrum !!!
kujawsko-pomorskie, Włocławek, Centrum
Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży uroczego 2-pokojowego mieszkania na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku w Centrum Włocławka. Siedem lat temu mieszkanie przeszło remont zostały wymienione instalacje oraz zrobione gładzie, wyremontowana została łazienka oraz kuchnia. Skład mieszkania obejmuje dużą kuchnię, salon z...
Powierzchnia 51,10 m2 Cena za m2 5 871 PLN Cena 300 000 PLN -
Nowoczesny apartament w nowym bloku z miejscem postojowym!!!
kujawsko-pomorskie, Włocławek, Południe
Na wynajem nowe mieszkanie 2 pokoje z aneksem kuchennym Lokalizacja: - Włocławek, ulica Kapitulna 10 - bliska odległość do ścisłego Centrum i na osiedle Południe Skład: - sypialnia - salon z aneksem kuchennym - garderoba - łazienka z wc ( prysznic, pralka ) - winda, - miejsce postojowe Mieszkanie w pełni wyposażone w sprzęt AGD i RTV....
Powierzchnia 38 m2 Cena za m2 66 PLN Cena 2 500 PLN
Wyniki wyszukiwania: 18